Főoldal Fejlesztő Iskola Óvoda Általános Iskola Autista csoport Szakiskola Kollégium Hallgatói képzés Rendezvények Mentoráló Intézmény Módszertani központ Alapítvány Aktuális Eszközkölcsönző

Digitális Témahét
Digitális napló
e-Ügyintézés

Pucz András

1963- ban születtem Budapesten.
A középiskolát a győri Czuczor Gergely
Bencés Gimnáziumban jártam ki.
Főiskolai tanulmányaimat a kaposvári Mezőgazdasági Főiskola Általános Állattenyésztői szakán végeztem el.

1989 nyarán értelmileg sérült gyerekek táboroztatásában vettem részt, és az ott szerzett pozitív élmények - alapjaiban - megváltoztatták életem további alakulását.

Tenni akartam a fogyatékkal élő emberekért.

1990-től dolgozom jelenlegi munkahelyemen a Bárczi Gusztáv
Módszertani Központ és Nevelési Tanácsadóban.

Iskolánk tanulóival sokféle szabadidős tevékenységet végzünk.
A színjátszó szakkör vezetése mellett, Horváthné Kovács Ildikó irányításával, a rajzszakkör és kézműves foglalkozások is felkeltették az érdeklődésemet.

A tanulókkal közösen sajátítottam el a tűzzománcfestés alapjait Horváthné Kovács Ildikó segítségével.
A tűzzománcfestést később otthon folytattam, kisebb- nagyobb megszakításokkal /közben született három gyermekem / .

Nagy örömmel szeretek dolgozni, és új ötleteket kipróbálni. Ha lehetőségem adódik, munkáimmal pályázatokon is részt veszek.
Külön öröm, ha pozitív visszajelzést is kapok az általam készített alkotásokról.