TÁMOP 3.4.4.B-11/2-2012-0025

"Csoda-pók-háló" Tehetséghálózat

A projekt célja Tehetséggondozó hálózatok kialakítása és működtetése.A tehetséges gyermekek és tanulók felkutatására, felkarolására alkalmas, magas szakmai színvonalon tevékenykedő tehetségsegítő kezdeményezések segítése és hálózatba kapcsolása.
Tehetségsegítő kezdeményezések szakmai és társadalmi támogatását biztosító módszertani szolgáltatások kiépítése a tehetségsegítő kezdeményezések hatékony és tartós működése érdekében, helyi, térségi, regionális szinten.
Tehetségsegítő kezdeményezések közötti együttműködések fejlesztése, a jó példák elterjesztésének és adaptálásának elősegítése, a tehetségsegítési formák közötti átjárhatóság biztosítása.Tehetséges fiatalok önszerveződésének ösztönzése.

Támogatás összege: 10.000.000 Ft

Kedvezményezett neve