Főoldal Fejlesztő Iskola Óvoda Általános Iskola Autista csoport Szakiskola Kollégium Hallgatói képzés Rendezvények Mentoráló Intézmény Módszertani központ Alapítvány Aktuális Eszközkölcsönző

Digitális Témahét
Digitális napló
e-Ügyintézés

Beiratkozás szakiskolába és készségfejlesztő iskolába

2020. június 4.

Tisztelt Szülők és Tanulók!

A 10/2020 (V.29.) EMMI határozat értelmében intézményünk szakiskolájába és készségfejlesztő iskolájába a 2020/21-es tanévre történő beiratkozás az alábbi rend szerint történik:

1. Az általános iskola a 2019/2020. tanév befejezését követően a középfokú iskolába felvételt nyert tanuló általános iskolai bizonyítványának másolatát elektronikus úton eljuttatja az érintett tanuló szülője vagy törvényes képviselője részére.

2. A középfokú iskolába felvételt nyert tanuló szülője vagy törvényes képviselője útján az iskolába személyesen vagy elektronikus úton is beiratkozhat.

3. Személyes beiratkozás időpontja:
2020. június 22. 8-12 óra

2020. június 23. 8-12 óra

2020. június 24. 8-12 óra

A beiratkozásra kérjük, hozzák magukkal az előzetesen kiküldött levélben feltüntetett dokumentumokat.

4. Elektronikus úton történő beiratkozás esetén:

a KRÉTA e- Ügyintézés felületén 2020. június 15-től van a szülőnek vagy törvényes képviselőnek lehetősége arra, hogy az intézményünkbe felvételt nyert tanuló adatai beküldhesse a „Beiratkozás középfokú intézménybe”(BKI) folyamat segítségével.

Beküldési határidő: 2020. június 24.

Az e-Ügyintézés felület elérhető az intézmény honlapján: http://www.barcziiskola.hu/

5. Amennyiben a szülő vagy törvényes képviselő a beiratkozásra rendelkezésre álló időben a KRÉTA használatával nem tudja megküldeni a beiratkozáshoz szükséges adatokat, akkor a személyi azonosításra alkalmas iratokat a 2020/2021. tanév első napján bemutathatja az intézményben.

6. A tanulónak lehetősége van arra, hogy a diákigazolvány igénylésére vonatkozó kérelmét (a Nemzeti Egységes Kártyarendszer adatlapot is beleértve) szülője vagy törvényes képviselője útján az igénylési cím megjelölésével a beiratkozást követően, későbbi időpontban benyújthassa az iskolához.

Kaposvár, 2020.06.03.

Dr. Benczéné Csorba Margit