Főoldal Fejlesztő Iskola Óvoda Általános Iskola Autista csoport Szakiskola Kollégium Hallgatói képzés Rendezvények Mentoráló Intézmény Módszertani központ Alapítvány Aktuális Eszközkölcsönző

Digitális Témahét
Digitális napló
e-Ügyintézés

Koronavírus elleni védekezés!

2020. március 15.  | Frissítve: 2020. április 9.

Tájékoztató szülők számára

Tisztelt Szülők!

A koronavírus elleni védekezés mindannyiunk érdeke, ezért kérem, hogy holnaptól együtt, közösen oldjuk meg a nehézségeket.
Az iskolabusz csak a kollégista diákokért megy ki, akik a személyes dolgaikat és a tankönyveiket még holnap a busszal haza is viszik.
Az egész iskolára, óvodára vonatkozik, hogy azok a gyerekek kapnak felügyeletet, akiknek a szülei nem tudják azt megoldani, de ez csak rendkívüli esetben lehetséges.
Köszönöm azoknak a szülőknek, akik már jelezték, hogy együttműködnek! Fontos, hogy az idősebb generációt sújtja leginkább a fertőzés, ezért ne a nagyszülőket vegyék igénybe a felügyeletre.
Minden gyermekünk, diákunk fejlesztéséről gondoskodunk, keressük a lehetőségeket ott is, ahol nincs számítógép, internet.
Kérem, hogy jelezzék, ha bármilyen módon nehéz helyzetbe kerülnek, megpróbálunk segíteni.
Fontos az otthoni fertőtlenítés!
Az osztályfőnökökkel telefonon vagy emailen vegyék fel a kapcsolatot.

Kérem, hogy az otthoni tanulás helyett ne válasszanak a diákjaink csoportos bulikat és utcai találkozásokat, mert ezzel egyrészt lemaradnak a tanulásban, másrészt kockáztatják saját és mások egészségét.
Most össze kell tartanunk, tudom, hogy együtt sikerül legyőznünk ezt a nehéz helyzetet.
Köszönöm!
Az intézményünk által összeállított tájékoztatókat ide és ide kattintva lehet megtekinteni.

Benczéné Csorba Margit

főigazgató

TANTERMEN KÍVÜLI DIGITÁLIS MUNKAREND SZERINTI OKTATÁS ELJÁRÁSRENDJE ide kattintva letölthető.

A megváltozott adatkezelési tájékoztató ide kattintva érhető el.

A digitális oktatással kapcsolatos útmutató ide kattintva jelenik meg.